Domů O nás

O nás

Tradiční účetní přístup „má dáti – dal“ měníme v digitální službu s přidanou hodnotou. Klienty vedeme k nezávislosti a spokojenosti. Naší dlouhodobou vizí je přesunout se do pozadí tak, aby skoro zapomněli, že pro ně pracujeme.

Zbavujeme firmy zbytečné práce

Od počátku v roce 1994 jsme urazili dlouhou cestu. CEO Daniel Pristach založil E-Consulting s vizí proměnit rigidní účetní svět v moderní službu. Dnes můžeme říct, že se to povedlo.

Z malé účetní kanceláře jsme vyrostli v renomovanou firmu, která patří mezi lídry v oblasti digitálního účetnictví a zpracování mezd v Česku i na Slovensku. Využíváme a testujeme aplikace, vyvíjíme vlastní software, zapojujeme AI. Investujeme do rozvoje a nebojíme se novinek.

Spolupráce s námi neznamená jen účetnictví a mzdy v pořádku. To považujeme za základ. Nabízíme partnerství pro váš růst a rozvoj. Díky technologiím můžeme věnovat maximum péči o klienty a odborné práci.

Je vám náš přístup sympatický? Ozvěte se – rádi vás poznáme.

Prozkoumat možnosti digitalizace

Dejte sbohem šanonům a neztrácejte čas. Spolehněte se na nás.

Fungujeme tak, jak potřebujete

K zákazníkům přistupujeme jako k partnerům, ne jako k číslům v systému. Víme, že každá firma je unikátní a služby přizpůsobujeme jejich potřebám, cílům i možnostem.

S chutí pracujeme pro klienty i sami na sobě. Jsme srdcaři. Vidíme v naší práci smysl a děláme ji rádi. Vycházíme vstříc. Neleníme.

I proto se nám daří udržet si klienty i 15 a více let a v roce 2022 jsme obsadili 3. příčku v soutěži Účetní firma roku. Těšíme se na všechny další úspěchy, které poctivá práce přinese.

Dbáme na odbornost a rozvoj

Zaměstnáváme 40+ specialistů, jejichž znalosti můžete využít i vy. A víme, že základem spokojenosti klientů je spokojený tým.

Sdílíme společnou vizi, jak vypadá moderní účetnictví. Naše firemní kultura stojí na otevřenosti, vzájemné podpoře a respektu.
Důraz na osobní rozvoj a rozšiřování znalostí nás posouvá dál. Díky odborným školením, výměně zkušeností a koučinku i mentoringu neustále rosteme a hledáme nové cesty, jak klientům poskytnout ještě lepší služby.

Kombinujeme svět IT a účetnictví

Nechceme, aby podnikatelé věnovali své úsilí něčemu, čemu nerozumí a okrádá je to o čas. S chytrými nástroji se oni i účetní mohou soustředit na to, na čem opravdu záleží.

Jsme průkopníky používání cloudových aplikací a technologických řešení, které zákazníkům přinášejí nejen úspory, ale i vyšší bezpečnost a dostupnost dat kdykoli a odkudkoli.

Kromě toho tvoříme vlastní digitální nástroje. Do vývoje se zapojují jak klienti, tak účetní a mzdové oddělení. Vznikají tak aplikace, které spojují reálné potřeby firem a znalosti expertů.

Ekonomika firmy na jednom místě a digitálně

Získejte více času na rozvoj svého podnikání a předběhněte konkurenci.

Účetnictví a reporting

Vyměňte šanony za propojený online účetní ekosystém včetně reportů na míru. Pomůžeme s implementací i samotným vedením účetnictvím, nebo doplníme vaši interní účtárnu.

Zjistit více

Mzdy a personalistika

Digitalizujte mzdové účetnictví, docházky i tvorbu a podpisy pracovních smluv. Zpracování mezd pak nechte na nás – nebo budeme spolupracovat s vaším interním payroll týmem.

Zjistit více

Poradenství a daně

Neztrácejte čas googlováním! Zeptejte se našich odborníků nejen na účetnictví a daně. Poradíme také, jak se zbavit papírování, zefektivnit procesy nebo vyměnit ERP. Jsme tu pro vás.

Zjistit více
Prozkoumat možnosti digitalizace

Rozhodněte se pro změnu. My najdeme řešení

Propojujeme externí a interní účetnictví

Zkombinujte výhody interní účtárny a outsourcingu. Získáte nonstop přehled a nižší náklady. Jak to funguje?

Účetnictví: Sdílíte doklady online. Aplikace automaticky vytěží obsah a zaúčtuje je. Faktury schvalujete elektronicky včetně doplnění metadat (zakázky/střediska/činnosti).
Mzdy a HR: Personální agendu od nástupů po docházky spravujete v online portálu. Informace automaticky putují do nástroje pro zpracování mezd.

My se postaráme o správnost účtování, reporting a spolehlivé fungování vašeho digitálního ekosystému.

Digitalizujeme korporáty i start-upy

Administrativa není jen nuda, ale taky černá díra na peníze. Své o tom ví velcí i malí. Díky digitalizaci a aplikacím v cloudu:

• významně snížíte náklady na zpracování mezd a účetnictví;
• zjednodušíte a vyjasníte interní procesy;
• máte více času na práci, která vás baví.

Technologie vás při růstu nenechají ve štychu – na dvojnásobný počet faktur nebo mezd nepotřebujete dvakrát tolik účetních.

Rozjedeme to rychleji, než byste čekali!

Digitalizace začíná výběrem a nastavením chytrých nástrojů, které vám ušetří čas i peníze.

1. Na úvodní schůzce probereme vše důležité.
2. Propojíte nás s kompetentní osobou z vaší firmy.
3. Implementace proběhne během 14 dnů až 1 měsíce.

Pokud stojí za to nejdřív upravit některé interní procesy, na rovinu vám to řekneme. Nenecháme vás vyhodit peníze oknem.

Poznejte náš tým

Kvalitní služby stojí na lidech. Ti naši jsou připraveni vám pomoci.
Všichni
Účetnictví

Pracovní příležitosti

Tvoříme prostředí, kde tým roste, rozvíjí se a dosahuje výsledků. Stále hledáme nové tváře. Zaujala vás některá z pozic? Přidejte se k nám!