Domů Případové studie

Případové studie

Účetní a mzdová agenda je odsouzená k digitalizaci. Hodně se o tom mluví, ale skutečná digitální řešení v praxi zas tak často nepotkáte. Podívejte se, jak jsme pomohli ostatním – a pokud taky chcete uvolnit ruce, ozvěte se nám.

Naše služby využívají

Co o nás říkají klienti

S E-Consultingem spolupracujeme na mzdovém účetnctví od roku 2016 a za celou tuto dobu jsme neřešili žádný problém. Na E-consultingu především oceňuji dobrou komunikaci, spolehlivost, zaměření na digitalizaci a bezpapírový oběh dokladů. Velkou výhodou je i přímý náhled do mzdového programu, ze kterého lze generovat různé personální a mzdové sestavy či potvrzení.

Ing. Jáchym Martinek
Finanční ředitel

Se společností E-Consulting Czech úspěšně spolupracujeme již od roku 2014, kdy nám začali dodávat externí mzdové účetnictví. Od roku 2020 jsme spolupráci rozšířili o online personální systém Tria, včetně modulu pro digitální podepisování pracovně právních dokumentů Tria Paperless. Elektronický osobní dotazník, digitalizace osobní složky zaměstnance a elektronická správa dokumentů nám přinesly nemalé úspory času a celkově optimalizovaly HR procesy v rámci celé naší společnosti. Díky propojení s našimi ostatními systémy tak dokážeme pracovat rychleji, pohodlněji a především efektivně využívat pracovní čas našich zaměstnanců.   

Ing. Petr Nolč
HR manager CZ&SK

Neumím Vám sdělit nic jiného, než, že kdybychom nebyli spokojeni, tak jdeme jinam. Využíváme účetní služby  E-Consulting již dlouhá léta, při posledním hovoru s panem Pristachem jsme se nedokázali  délky spolupráce dopočítat😀Děkujeme!

RNDr. Jan Krause
jednatel

Se společností E-Consulting pracujeme dlouhodobě a vždy jsme velmi spokojeni a staly se hodnotným naším partnerem, který poskytuje velmi dobré služby na vysoké úrovni, přesné a včas. Kominukace se společností je vždy na osobní úrovni, což nám vyhovuje a můžeme s nimi řešit i veškeré dotazy našich zaměstnanců.

Se společností E-Consulting spolupracujeme již řadu let a velmi si ceníme jejich vysoké profesionality a time managementu v dodávání veškerých výstupů. Navíc bych ale rád vyzdvihl jejich lidský přístup a vstřícnost v hledání řešení, která jsou pro naši společnost nejlepší. Jednoduše řečeno, moc dobře se nám s nimi spolupracuje, protože se na ně můžeme v oblasti účetnictví a financí naprosto spolehnout.

Ing. Marek Gloser
Company Executive

Spolupráce s E-Consulting Czech s.r.o. nám přináší jistotu ve vedení účetnictví naší společnosti z lokálního (statutárního) pohledu, zajištění veškeré daňové agendy a dohled na naše každodenní transakce. Vážíme si profesionálního přístupu všech konzultantů a jejich odborného rozhledu, sledování optimálního nastavení vzájemných postupů a ochoty hledat s námi řešení pro specifické interní požadavky, související s naším výkaznictvím v rámci skupiny Nilfisk. Vysoce oceňujeme také bezproblémovou a otevřenou komunikaci, která je základem při využití outsourcingových služeb v jakékoliv oblasti spolupráce.

Pavel Sedláček
Finance Manager, Czech Republic and Slovakia

Případové studie

Ekonomika firmy na jednom místě a digitálně

Získejte více času na rozvoj svého podnikání a předběhněte konkurenci.

Účetnictví a reporting

Vyměňte šanony za propojený online účetní ekosystém včetně reportů na míru. Pomůžeme s implementací i samotným vedením účetnictvím, nebo doplníme vaši interní účtárnu.

Zjistit více

Mzdy a personalistika

Digitalizujte mzdové účetnictví, docházky i tvorbu a podpisy pracovních smluv. Zpracování mezd pak nechte na nás – nebo budeme spolupracovat s vaším interním payroll týmem.

Zjistit více

Poradenství a daně

Neztrácejte čas googlováním! Zeptejte se našich odborníků nejen na účetnictví a daně. Poradíme také, jak se zbavit papírování, zefektivnit procesy nebo vyměnit ERP. Jsme tu pro vás.

Zjistit více
Prozkoumat možnosti digitalizace

Rozhodněte se pro změnu. My najdeme řešení

Propojujeme externí a interní účetnictví

Zkombinujte výhody interní účtárny a outsourcingu. Získáte nonstop přehled a nižší náklady. Jak to funguje?

Účetnictví: Sdílíte doklady online. Aplikace automaticky vytěží obsah a zaúčtuje je. Faktury schvalujete elektronicky včetně doplnění metadat (zakázky/střediska/činnosti).
Mzdy a HR: Personální agendu od nástupů po docházky spravujete v online portálu. Informace automaticky putují do nástroje pro zpracování mezd.

My se postaráme o správnost účtování, reporting a spolehlivé fungování vašeho digitálního ekosystému.

Digitalizujeme korporáty i start-upy

Administrativa není jen nuda, ale taky černá díra na peníze. Své o tom ví velcí i malí. Díky digitalizaci a aplikacím v cloudu:

• významně snížíte náklady na zpracování mezd a účetnictví;
• zjednodušíte a vyjasníte interní procesy;
• máte více času na práci, která vás baví.

Technologie vás při růstu nenechají ve štychu – na dvojnásobný počet faktur nebo mezd nepotřebujete dvakrát tolik účetních.

Rozjedeme to rychleji, než byste čekali!

Digitalizace začíná výběrem a nastavením chytrých nástrojů, které vám ušetří čas i peníze.

1. Na úvodní schůzce probereme vše důležité.
2. Propojíte nás s kompetentní osobou z vaší firmy.
3. Implementace proběhne během 14 dnů až 1 měsíce.

Pokud stojí za to nejdřív upravit některé interní procesy, na rovinu vám to řekneme. Nenecháme vás vyhodit peníze oknem.