Domů AI Accounting

AI Accounting

Účetnictví a mzdy bez rutinní práce a zbytečných chyb

Nechte své lidi tvořit a rozvíjet se. Přejděte na účetnictví, mzdy a HR poháněné umělou inteligencí.

Představte si, že máte mnohem více času na strategickou práci. Platforma DIGIecons za vás generuje reporty o finančním zdraví. Zpracování účetnictví a mezd funguje téměř autonomně a bez papírových faktur, smluv či dokladů a ruční práce s nimi.

Nejen to je realita ve firmách, které s námi spolupracují. Přidejte se k nim a nechte svou finanční agendu běžet jako hodinky díky AI.

DIGIecons pro vás pracuje bez omezení

eDocument

Faktury vystavíte online za pár vteřin. Stejně rychle zpracujete (schválíte, vytěžíte) přijaté faktury a ostatní doklady. Všechna data se automaticky přenesou do účetního systému.

eAccounting

Plaťte účetním za odbornou práci. Technologie dnes dokážou automaticky zaúčtovat až 85 % transakcí. Za správnost účetnictví ručíme.

eHR

Spravujte HR procesy na jednom místě 24/7 a snižte náklady na zpracování výplat díky propojení se mzdovým systémem. S naší aplikaci Tria máte mzdy, personalistiku, smlouvy i docházky v kapse.

eReporting

Dělejte lepší podnikatelská rozhodnutí a včas odhalte trendy, příležitosti a rizika. Pokročilé účetní reporty promění změť dat v přehledné grafy s nonstop přístupem z PC i mobilu.

Účtujeme a digitalizujeme s nástroji

AI Accounting u vás? Do 1 měsíce!

Převeďte účetnictví, mzdy i HR procesy do 21. století a snižte náklady díky technologiím a automatizaci. Digitální transformací vás rádi provedeme. Kontaktujte nás a popovídáme si o tom, jak můžeme pomoci právě vám.

Chci digitalizovat

Další inovace pro vaše podnikání

Účetnictví a reporting

Věnujte čas a peníze tomu, co je v podnikání opravdu důležité. Účetnictví svěřte technologiím v rukách odborníků.

Zjistit více

Mzdy a personalistika

Ušetřete na správě HR a mzdových procesů. Personalistika v cloudu, automatické zpracování mezd a online podpisy smluv jsou jen začátek.

Zjistit více