Reference

Spojil jsem vlastní podnikatelský příběh s dynamicky se rozvíjející skupinou řetězce Bageterie Boulevard. Je inspirující stát se součástí systému, který významně zvyšuje podíl na trhu. Využití těchto příležitostí sebou přináší vyšší nároky na poradenství a inovativní způsoby zpracování účetnictví, ale i administrativy jako takové. Potřebuji na své straně stejně nastaveného partnera. Partnera, který mi rozumí lidsky, který rozumí potřebám rostoucí firmy, a na kterého se mohu spolehnout. Rozhodnutí vsadit na e-consulting nelituji a těším se, co nového nám společně může spolupráce přinést.
Jan Burian
Jednatel, Unlimited Horizon s.r.o.
E-Consulting Czech jsme si vybrali pro zpracování mezd, protože jsme hledali partnera, který má jednak zkušenosti se specifickými podmínkami v segmentu Retailu a který je schopen poskytnout vše v jedné službě, tedy zpracování mzdové agendy, online přístup do mzdově-personálního systému i hosting v privátním cloudu
Pavel Řádek
Právník, DECATHLON Česká republika a Slovensko
Se společností E-Consulting Czech spolupracujeme již přes 10 let. Na této spolupráci si nejvíce cením jejich schopnosti se přizpůsobit našemu velmi dynamickému rozvoji a specifickým potřebám. V současnosti se společnost E-Consulting Czech podílí na přechodu naší společnosti na globální cloud-based ERP systém NetSuite.
Marcel Vorlíček
Vice President, Operations, ZOOM International s.r.o.

Případové studie