Reference

Vzhledem k tomu, že naše společnost provozuje organizační složku na Slovensku, zdálo se nám jednodušší obrátit se na společnost, která má zkušenost se zpracováním účetnictví pro SK a se kterou můžeme jednat zde, v blízkosti sídla firmy. Ušetří nám to tak spoustu času při předávání dokumentů, jednáních či řešení případů, které vyžadují účast obou stran apod. Nehledě na to, že se nemusíme starat o to, že účetnictví nebude hotové ať už z důvodu nemoci či dovolených a víme, že se na společnost E-Consulting můžeme na 100% spolehnout.
Markéta Beaujardová
Jednatelka, IDEAL ČESKÁ s.r.o.
E-Consulting Czech jsme si vybrali pro zpracování mezd, protože jsme hledali partnera, který má jednak zkušenosti se specifickými podmínkami v segmentu Retailu a který je schopen poskytnout vše v jedné službě, tedy zpracování mzdové agendy, online přístup do mzdově-personálního systému i hosting v privátním cloudu
Pavel Řádek
Právník, DECATHLON Česká republika a Slovensko
Se společností E-Consulting Czech spolupracujeme již přes 10 let. Na této spolupráci si nejvíce cením jejich schopnosti se přizpůsobit našemu velmi dynamickému rozvoji a specifickým potřebám. V současnosti se společnost E-Consulting Czech podílí na přechodu naší společnosti na globální cloud-based ERP systém NetSuite.
Marcel Vorlíček
Vice President, Operations, ZOOM International s.r.o.

Případové studie