Domů Umíme upozornit na chybu

Umíme upozornit na chybu

29. 09. 2021

Komunikace jako základ vztahu s klientem
Po vypjaté koronavirové krizi se bude pochopitelně šetřit, kde to půjde. Úspora peněz i času už nyní ovlivňuje chod firem. A nebude tomu jinak ani ve světě účetnictví. Možná je na čase právě teď změnit dosavadní směr a vydat se progresivnější cestou za moderním přístupem k účetnictví.

Vztah a důvěra jsou základ
Snažíme se do hloubky pochopit individuální potřeby a jedinečnost našich klientů i jejich businessu. Mít pochopení pro jejich zaměstnance. Účetnictví v našich rukou není rutina, ale spíše profesionální zpracování a upřímná snaha pomoci. Zkrátka, i při precizní a systematické práci lze hledat neustále nová a lepší řešení šitá na míru.

Dobrý vztah = dobrá komunikace
Firmy jsou živé organismy, které vyžadují individuální přístup. Vést dialog, je v takovém případě ten nejefektivnější způsob, jak rychle najít tu správnou cestu a řešení. Osobně, telefonicky či mailem. Dlouhodobě víme, že měsíční zpracování zákazníka je pro klienty nejpohodlnější. Od řešení otevřených účetních případů i nedodaných dokladů ze strany klienta se dostaneme k uzamykání měsíce. Umíme upozornit na chybu. Ale hlavně dáváme návrh na změnu přístupu. Doptáváme se, zjišťujeme, informujeme o tom, co nám schází k perfektnímu výsledku. Je to právě dialog, z něhož se generují ta nejlepší řešení. My přinášíme odborný background, vy nás inspirujete!

Informovanost především
Běžně se stává, že klienti netuší o legislativních možnostech nebo nových trendech v účetnictví. S aktuálními zákony přicházejí další alternativy, o nichž máme přehled a dokážeme je klientům srozumitelně tlumočit.

Aktuální trendy směřují k digitalizaci a snížení administrativy. Jsme za to rádi a tímto směrem jsme se vydali již před lety.  Zatímco ostatní se v této oblasti začíná orientovat, pro nás to znamená dlouhodobou zkušenost. Obsah u nás vítězí nad formou. Individualita nad rutinou. Vztah nad stereotypem.  

Ekonomika firmy na jednom místě a digitálně

Získejte více času na rozvoj svého podnikání a předběhněte konkurenci.

Účetnictví a reporting

Vyměňte šanony za propojený online účetní ekosystém včetně reportů na míru. Pomůžeme s implementací i samotným vedením účetnictvím, nebo doplníme vaši interní účtárnu.

Zjistit více

Mzdy a personalistika

Digitalizujte mzdové účetnictví, docházky i tvorbu a podpisy pracovních smluv. Zpracování mezd pak nechte na nás – nebo budeme spolupracovat s vaším interním payroll týmem.

Zjistit více

Poradenství a daně

Neztrácejte čas googlováním! Zeptejte se našich odborníků nejen na účetnictví a daně. Poradíme také, jak se zbavit papírování, zefektivnit procesy nebo vyměnit ERP. Jsme tu pro vás.

Zjistit více
Prozkoumat možnosti digitalizace

Rozhodněte se pro změnu. My najdeme řešení

Propojujeme externí a interní účetnictví

Zkombinujte výhody interní účtárny a outsourcingu. Získáte nonstop přehled a nižší náklady. Jak to funguje?

Účetnictví: Sdílíte doklady online. Aplikace automaticky vytěží obsah a zaúčtuje je. Faktury schvalujete elektronicky včetně doplnění metadat (zakázky/střediska/činnosti).
Mzdy a HR: Personální agendu od nástupů po docházky spravujete v online portálu. Informace automaticky putují do nástroje pro zpracování mezd.

My se postaráme o správnost účtování, reporting a spolehlivé fungování vašeho digitálního ekosystému.

Digitalizujeme korporáty i start-upy

Administrativa není jen nuda, ale taky černá díra na peníze. Své o tom ví velcí i malí. Díky digitalizaci a aplikacím v cloudu:

• významně snížíte náklady na zpracování mezd a účetnictví;
• zjednodušíte a vyjasníte interní procesy;
• máte více času na práci, která vás baví.

Technologie vás při růstu nenechají ve štychu – na dvojnásobný počet faktur nebo mezd nepotřebujete dvakrát tolik účetních.

Rozjedeme to rychleji, než byste čekali!

Digitalizace začíná výběrem a nastavením chytrých nástrojů, které vám ušetří čas i peníze.

1. Na úvodní schůzce probereme vše důležité.
2. Propojíte nás s kompetentní osobou z vaší firmy.
3. Implementace proběhne během 14 dnů až 1 měsíce.

Pokud stojí za to nejdřív upravit některé interní procesy, na rovinu vám to řekneme. Nenecháme vás vyhodit peníze oknem.