Naše nástroje

Jaké nástroje vám ušetří peníze za účetnictví a proč?


Na cestě za efektivnějším účetnictvím bez papírů nám pomáhají zejména tři cloudové aplikace. Pojďme si projít v čem nám nejvíce pomáhají.

eDoCat

Úložiště, kam během pár vteřin klient nahraje jakýkoliv účetní doklad a doplní metadata (například, o jaký doklad jde a na jaké středisko se bude účtovat). Náš tým se pak o vše postará a zajistí zaúčtování. eDoCat využíváme jak při externím outsourcingu, tak v případě služby Share Accounting.

Share Accounting je mimochodem naší nejoblíbenější službou. Stanovená kontaktní osoba, jejíž zaučení je otázkou několika málo minut, s námi pravidelně spolupracuje. Nejčastěji jde o asistentky nebo office managera. Prvotní účetní doklady zadává do softwaru a přidává potřebná metadata, jako jsou střediska nebo zakázky. Dále například vede pokladnu. 

 

Díky tomu dokážeme uzavírat účetnictví po měsících bez zbytečných chyb. Z dlouhodobého hlediska je Share Accounting cesta, jak udržet účetní dopady a náklady na zpracování na nejnižší úrovni.  

Wflow

Jde o uživatelsky intuitivní software. Pro ukládání dat stačí sběrný e-mail. Z něj se doklady do úložiště wflow přeposílají a ukládají automaticky. Systém umí data sám přečíst, správně zařadit. My k nim máme snadný a rychlý přístup pro případnou kontrolu. Doklady lze také jednoduše vyfotit přes mobilní aplikaci. Doklad se později sám zaúčtuje a archivuje. Další přidanou hodnotou tohoto nástroje je možnost nastavení schvalovacího procesu, takže doklady mohou projít online firmou ke kompetentním osobám.


eReporting

Rozhodli jsme se klasický reporting účetnictví posunout o krok dál. Nepřehledná čísla jsme proměnili v ucelený a jasný přehled pro každého. Služba je plně responzivní a lze s ní pracovat kdekoliv 24/7 z každého zařízení. Kromě toho ji lze nastavovat individuálně, dle aktuálních potřeb a preferencí.

Tým E-Consulting CzechSdílejte tento článek

Pokud se vám náš článek líbí, podělte se o něj i s jinými.