Domů Jak nastavujeme spolupráci

Jak nastavujeme spolupráci

09. 11. 2021

Jak nastavujeme spolupráci?

Neexistují pro nás dva stejní klienti. Objevování nových technologií nás vzdělává. Ale individuální potřeby klienta nás inspirují. Nemáme možnost nabírat zkušenosti jinak, než se všechno sami naučit a už dlouho víme, že tato cesta učení, zkoušení a objevování nebude nikdy u konce. S každým novým partnerem totiž nastavujeme parametry znovu.

  1. krok, vaše představa

Když k nám přichází nový klient, zvyká si na úplně jinou komunikaci.  Na samotném začátku věnujeme hodně energie do správného nastavení celé spolupráce. Víme, že klient potřebuje účetnictví, které je především rychlé a spolehlivé. Nabízíme varianty Share Accounting nebo plnohodnotný Outsourcing. Někdy nastavujeme komunikaci s interní účtárnou, jindy s kontaktní osobou. Vzájemně ladíme účetní softwary, aby byly kompatibilní. Ale hlavně nasloucháme konkrétním potřebám klienta. Chceme znát jeho příběh a příběh jeho firmy.

  1. krok, nastavení

V první řadě se snažíme s klientem automatizovat maximum účetních procesů. Automatizace je klíčem ke zpracování obrovského množství dat, které jiní ještě donedávna vozili v šanonech do účtáren. Technologie jsou skvělým pomocníkem, když je umíte správně ovládat. My se to učíme již 20 let. Integrujeme klientům řešení automatického zaúčtování – pokud je to jen trochu možné – a pokud není, jsme připraveni využít nástroje, které jsme si přizpůsobili a přináší nám částečnou automatizaci. K naší práci využíváme nástroje a systémy Money S5, Abra Flexi, Wflow, eDoCat, a náš eReporting, rádi vám představíme jejich užitečné fungování.

  1. krok, zastupitelnost

Předáváme si zkušenosti, školíme se a mentorujeme tak, abychom byli vzájemně zastupitelní. Pochopitelně se jednotliví členové našeho týmů časem vyprofilovali a jsou odborníky pro určité oblasti či problémy. Ale právě díky otevřené firemní komunikaci obsáhneme široké spektrum potřeb našich klientů.

Jakkoliv je cesta neustálého vzdělávání se a hledání nových možností náročná, dlouhodobě se ukazuje jako nejudržitelnější. Jsme na trhu už více než dvacet let. Za tak dlouhou dobu se vše kolem nás velmi zrychlilo. My nechceme jen držet krok. Chceme rychlost udávat.

Ekonomika firmy na jednom místě a digitálně

Získejte více času na rozvoj svého podnikání a předběhněte konkurenci.

Účetnictví a reporting

Vyměňte šanony za propojený online účetní ekosystém včetně reportů na míru. Pomůžeme s implementací i samotným vedením účetnictvím, nebo doplníme vaši interní účtárnu.

Zjistit více

Mzdy a personalistika

Digitalizujte mzdové účetnictví, docházky i tvorbu a podpisy pracovních smluv. Zpracování mezd pak nechte na nás – nebo budeme spolupracovat s vaším interním payroll týmem.

Zjistit více

Poradenství a daně

Neztrácejte čas googlováním! Zeptejte se našich odborníků nejen na účetnictví a daně. Poradíme také, jak se zbavit papírování, zefektivnit procesy nebo vyměnit ERP. Jsme tu pro vás.

Zjistit více
Prozkoumat možnosti digitalizace

Rozhodněte se pro změnu. My najdeme řešení

Propojujeme externí a interní účetnictví

Zkombinujte výhody interní účtárny a outsourcingu. Získáte nonstop přehled a nižší náklady. Jak to funguje?

Účetnictví: Sdílíte doklady online. Aplikace automaticky vytěží obsah a zaúčtuje je. Faktury schvalujete elektronicky včetně doplnění metadat (zakázky/střediska/činnosti).
Mzdy a HR: Personální agendu od nástupů po docházky spravujete v online portálu. Informace automaticky putují do nástroje pro zpracování mezd.

My se postaráme o správnost účtování, reporting a spolehlivé fungování vašeho digitálního ekosystému.

Digitalizujeme korporáty i start-upy

Administrativa není jen nuda, ale taky černá díra na peníze. Své o tom ví velcí i malí. Díky digitalizaci a aplikacím v cloudu:

• významně snížíte náklady na zpracování mezd a účetnictví;
• zjednodušíte a vyjasníte interní procesy;
• máte více času na práci, která vás baví.

Technologie vás při růstu nenechají ve štychu – na dvojnásobný počet faktur nebo mezd nepotřebujete dvakrát tolik účetních.

Rozjedeme to rychleji, než byste čekali!

Digitalizace začíná výběrem a nastavením chytrých nástrojů, které vám ušetří čas i peníze.

1. Na úvodní schůzce probereme vše důležité.
2. Propojíte nás s kompetentní osobou z vaší firmy.
3. Implementace proběhne během 14 dnů až 1 měsíce.

Pokud stojí za to nejdřív upravit některé interní procesy, na rovinu vám to řekneme. Nenecháme vás vyhodit peníze oknem.