Domů Efektivnější schvalování dokladů

Efektivnější schvalování dokladů

04. 10. 2021

Klienti volají po zjednodušení.
Naší nabídkou je digitalizace.

K moderním technologiím v účetnictví směřují postupně všechny firmy. A to zcela nevyhnutelně. Pokud ještě nezačaly, bude pro ně náročné naskakovat do rozjetého vlaku. My byli u jeho rozjezdu již před lety a nyní rádi pomůžeme i Vám, abyste mohli snadno přistoupit.

Vládneme zkušenostmi

Modernizace účetních procesů patřila od počátku k našim pilířům. Díky tomu jsme získali velmi cennou komoditu: zkušenosti. Dělali jsme chyby, jako všichni ostatní. Dnes už ale víme přesně, co od technologií očekávat. Podstatně lépe využíváme jejich potenciálu, a to ruku v ruce s dokonalou procesní znalostí domény účetnictví a mezd. Díky progresivním zákazníkům jako jsou Shoptet, Etnetera, Smartlook, Domotron, Signi a dalším, získáváme náskok a vhled do digitální budoucnosti.

Můžete nám pomoci?

Touto větou obvykle začíná naše spolupráce s novým klientem. „Stále máme všude samé papíry, pro schvalování dokladů nám to nosí asistentka na stůl. Účetní firmě posíláme doklady poštou a ručně na ně píšeme, na jaké středisko to mají zaúčtovat. Nešlo by to dělat jinak?“

Samozřejmě, že by to šlo udělat jinak!

Každou účetní nebo provozní operaci s dopadem na účetnictví totiž stačí zadat pouze jednou. Poté umíme vše převést do automatizovaného účetnictví. Provozní systém, e-shop, platební bránu, fakturační nebo skladový systém není složité napojit na účetní program. Všechny potřebné informace získáme automatickým importem. Například díky spolehlivému systému ABRA Flexi nebo Money S5.

Umělá inteligence zařídí zbytek

Téměř. Technologie zatím nedokáže napodobit kreativitu lidského mozku, ale ani procesy, které jsme 20 let ladili klientům na míru. Nicméně ruční příprava podkladů se začíná stávat minulostí. Pomocí strojového čtení a umělé inteligence vytěžujeme z dokladů potřebná data s minimální chybovostí. Platforma wflow.com umožňuje příjem dokladů v elektronické podobě na sběrný e-mail a jejich další zpracování v uživatelsky přívětivém prostředí. Závěrečná online archivace znamená více prostoru v kanceláři, protože papíry postupně mizí. A znamená i snadnější vyhledávání archivovaných dokladů.

Je zřejmé, že celý proces je mnohonásobně pohodlnější a rychlejší. To, co je pro lidský mozek rutina, zařídí technologie rychleji a sníží chybovost na minimum. Otevíráme tím možnosti, jak se plně věnovat businessu a účetnictví nechat profesionálům.

Ekonomika firmy na jednom místě a digitálně

Získejte více času na rozvoj svého podnikání a předběhněte konkurenci.

Účetnictví a reporting

Vyměňte šanony za propojený online účetní ekosystém včetně reportů na míru. Pomůžeme s implementací i samotným vedením účetnictvím, nebo doplníme vaši interní účtárnu.

Zjistit více

Mzdy a personalistika

Digitalizujte mzdové účetnictví, docházky i tvorbu a podpisy pracovních smluv. Zpracování mezd pak nechte na nás – nebo budeme spolupracovat s vaším interním payroll týmem.

Zjistit více

Poradenství a daně

Neztrácejte čas googlováním! Zeptejte se našich odborníků nejen na účetnictví a daně. Poradíme také, jak se zbavit papírování, zefektivnit procesy nebo vyměnit ERP. Jsme tu pro vás.

Zjistit více
Prozkoumat možnosti digitalizace

Rozhodněte se pro změnu. My najdeme řešení

Propojujeme externí a interní účetnictví

Zkombinujte výhody interní účtárny a outsourcingu. Získáte nonstop přehled a nižší náklady. Jak to funguje?

Účetnictví: Sdílíte doklady online. Aplikace automaticky vytěží obsah a zaúčtuje je. Faktury schvalujete elektronicky včetně doplnění metadat (zakázky/střediska/činnosti).
Mzdy a HR: Personální agendu od nástupů po docházky spravujete v online portálu. Informace automaticky putují do nástroje pro zpracování mezd.

My se postaráme o správnost účtování, reporting a spolehlivé fungování vašeho digitálního ekosystému.

Digitalizujeme korporáty i start-upy

Administrativa není jen nuda, ale taky černá díra na peníze. Své o tom ví velcí i malí. Díky digitalizaci a aplikacím v cloudu:

• významně snížíte náklady na zpracování mezd a účetnictví;
• zjednodušíte a vyjasníte interní procesy;
• máte více času na práci, která vás baví.

Technologie vás při růstu nenechají ve štychu – na dvojnásobný počet faktur nebo mezd nepotřebujete dvakrát tolik účetních.

Rozjedeme to rychleji, než byste čekali!

Digitalizace začíná výběrem a nastavením chytrých nástrojů, které vám ušetří čas i peníze.

1. Na úvodní schůzce probereme vše důležité.
2. Propojíte nás s kompetentní osobou z vaší firmy.
3. Implementace proběhne během 14 dnů až 1 měsíce.

Pokud stojí za to nejdřív upravit některé interní procesy, na rovinu vám to řekneme. Nenecháme vás vyhodit peníze oknem.