Domů 3 pilíře, proč my

3 pilíře, proč my

04. 11. 2021

3 pilíře, proč přejít k nám
„A tohle se vám skutečně stalo?“

Když k nám přecházejí klienti od konkurence, svěřují se s jakými problémy se potýkali. Díky tomu máme možnost srovnání a dostávají se k nám informace o tom, jakým způsobem zpracovávají účetnictví jinde. Je libo historku z praxe?

„Moje stará účetní firma dělala uzávěrku na konci roku. Nedali mi vědět, že jim něco chybí, a tak pohyb z banky proúčtovali jako půjčku. Tak se mi nakumulovaly statisíce, které zkrátka nikdo neřešil a přitom vše ve výpisech zanesené bylo, a stačilo mi zavolat a doklad bychom nějakým způsobem zajistili.“ Autentický příběh, díky kterému byla daňová zátěž klienta zatížena hned několikanásobně. Proč se u nás podobné historky nedočkáte?

  1. Kontaktní osoba

Hlavní a největší změna, kterou nový klient pocítí ihned, je stanovení kontaktní osoby. V praxi jsme si ověřili, že mít na straně klienta kontaktní osobu je naprosto nezbytné a vždy ku prospěchu právě pro efektivní vzájemnou komunikaci.

Rovnou je třeba upozornit, že funkce kontaktní osoby není náročná. Může ji vykonávat kdokoliv bez znalosti účetnictví. Nás nejčastěji zajímá, k čemu jaká faktura nebo platba z příslušného měsíce patří. Funkci obvykle vykonává asistentka nebo Office manager.

  1. Uzavíráme každý měsíc

„Nemám čas za účetní firmu dohledávat účtenky staré několik měsíců a to ještě na konci roku“, zní často od nových klientů. A my to chápeme. Proto uzavíráme každý měsíc. Máme skvělý přehled o každém dokladu, radikálně tak snižujeme chybovost zaúčtování a nestává se, že bychom složitě dohledávali půl roku staré faktury.

  1. Naše komunikace

Když se klienti svěřují, co je nejvíc v minulosti trápilo při zpracování účetnictví, byl to nedostatek komunikace. „Předešlá účetní firma se nedoptávala, nezjišťovala, neměl jsem aktuální informace o možnostech v souladu s novou legislativou“, slýcháváme. Účetní firmy sice mohou položky bez správných informací účtovat dle svého nejlepšího vědomí a svědomí, ale pokud se nezeptají, vždy může dojít k chybě.

Kontaktní osoba a pravidelná komunikace předchází mnoha problémům. Náš přístup šetří čas, peníze a udržuje čistou mysl majitelům společnosti.  

Ekonomika firmy na jednom místě a digitálně

Získejte více času na rozvoj svého podnikání a předběhněte konkurenci.

Účetnictví a reporting

Vyměňte šanony za propojený online účetní ekosystém včetně reportů na míru. Pomůžeme s implementací i samotným vedením účetnictvím, nebo doplníme vaši interní účtárnu.

Zjistit více

Mzdy a personalistika

Digitalizujte mzdové účetnictví, docházky i tvorbu a podpisy pracovních smluv. Zpracování mezd pak nechte na nás – nebo budeme spolupracovat s vaším interním payroll týmem.

Zjistit více

Poradenství a daně

Neztrácejte čas googlováním! Zeptejte se našich odborníků nejen na účetnictví a daně. Poradíme také, jak se zbavit papírování, zefektivnit procesy nebo vyměnit ERP. Jsme tu pro vás.

Zjistit více
Prozkoumat možnosti digitalizace

Rozhodněte se pro změnu. My najdeme řešení

Propojujeme externí a interní účetnictví

Zkombinujte výhody interní účtárny a outsourcingu. Získáte nonstop přehled a nižší náklady. Jak to funguje?

Účetnictví: Sdílíte doklady online. Aplikace automaticky vytěží obsah a zaúčtuje je. Faktury schvalujete elektronicky včetně doplnění metadat (zakázky/střediska/činnosti).
Mzdy a HR: Personální agendu od nástupů po docházky spravujete v online portálu. Informace automaticky putují do nástroje pro zpracování mezd.

My se postaráme o správnost účtování, reporting a spolehlivé fungování vašeho digitálního ekosystému.

Digitalizujeme korporáty i start-upy

Administrativa není jen nuda, ale taky černá díra na peníze. Své o tom ví velcí i malí. Díky digitalizaci a aplikacím v cloudu:

• významně snížíte náklady na zpracování mezd a účetnictví;
• zjednodušíte a vyjasníte interní procesy;
• máte více času na práci, která vás baví.

Technologie vás při růstu nenechají ve štychu – na dvojnásobný počet faktur nebo mezd nepotřebujete dvakrát tolik účetních.

Rozjedeme to rychleji, než byste čekali!

Digitalizace začíná výběrem a nastavením chytrých nástrojů, které vám ušetří čas i peníze.

1. Na úvodní schůzce probereme vše důležité.
2. Propojíte nás s kompetentní osobou z vaší firmy.
3. Implementace proběhne během 14 dnů až 1 měsíce.

Pokud stojí za to nejdřív upravit některé interní procesy, na rovinu vám to řekneme. Nenecháme vás vyhodit peníze oknem.