O společnosti

Přečtěte si něco o E-Consulting Czech.
Foto: Cocuma

Lidé

Společnost E-Consulting Czech vznikla v roce 2004, její historie však sahá až do roku 1994, kdy současný majitel
E-Cons Daniel Pristach spolupracoval s agenturou EKON. E-Cons se specializuje na zpracování účetnictví, mezd a poradenství. E-Cons si již od svých počátků zakládá na lidskosti, ať už na zaměstnanecké úrovni nebo na té klientské. Snažíme se všem vycházet vstříc, i proto se nám daří udržet si klienty až 15 let. Neleníme.

Foto: Cocuma

Směr

V posledních letech se společnost mimo tradiční spektrum účetních služeb soustředí na vývoj vlastních nástrojů, které přinášejí pro klienty výjimečné možnosti úspory nákladů a přehledného plánování. Tento technologický směr je v E-Cons výsledkem dlouhodobé důvěry s klienty, kteří se na vývoji nástrojů podílejí. Do celého procesu se často zapojuje účetní i mzdové oddělení, která vývoj obohacují o profesionální znalosti.

Foto: Cocuma

Firemní hodnoty a kultura

V E-Consulting si ceníme naši firemní kultury, kterou zde, s využitím koučování, léta budujeme. Základem je tu otevřenost, týmovost a vlastní zodpovědnost. Chceme do práce chodit rádi kvůli týmu lidí a kvůli tomu, že nás práce baví. Je to nikdy nekončící proces, nikdy nemůžeme říci, že jsme hotovi :-).  Podívejte se na naše firemní hodnoty, nebo na příběhy našich kolegů.

Jsme lidé

Nejsme stroje, dobré vztahy jsou základ. Pečujeme stejně o klienty jako o vlastní tým.

Práce nás baví

Jsme srdcaři. Naše práce nás posouvá dál. Vidíme v ní smysl a proto ji děláme rádi.

Naše slovo platí

Nepotřebujeme smlouvy, co si dohodneme, to platí. Nečistou hru nemáme rádi.

Důvěřujeme si

Spoléháme jeden na druhého, věříme si, nebojíme se sdílet neúspěchy a poučit se z nich.

Jsme dobrý tým

Sdílíme, spolupracujeme, pomáháme si a respektujeme každého z nás.